Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technický ředitel/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28938720720 | aktuálnost: 27.04.2024

EGO Zlín, spol. s r.o.

Upřesňující informace

Požadavky:
Vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství nebo zpracování plastů,
technické myšlení,
organizační schopnosti, vyjadřovací schopnosti,
znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1,
zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky,
znalost práce v Microsoft office (min. word, excel, powerpoint),
řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.

Náplň práce:
Vedení technického úseku,
realizace výzkumných a vývojových projektů a činností,
spolupráce a zodpovědnost za výrobu prototypů,
spolupráce a zodpovědnost za zpracování technické dokumentace,
spolupráce na zpracování nabídek obchodních agend,
spolupráce a zodpovědnost za přípravu podkladů pro certifikaci a testování nových výrobků,
zpracování podkladů pro patenty, průmyslové vzory, užitné vzory.

Pokud splňujete výše uvedené požadavky, zasílejte své životopisy s názvem volné pracovní pozice v předmětu na e-mail: sekretariat@egozlin.cz

Nástup možný ihned.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U Pekárny 438, Zlín, 76314

Region: Zlínský kraj

Obor: Věda a výzkum

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské