Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technický pracovník, údržbář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17421770749 | aktuálnost: 29.04.2024

Obec Libníč

Upřesňující informace

Co Vás čeká?
Údržba obecní techniky
(traktory, sekačky, pily, ruční nářadí, vozový park)
Technická správa obecního majetku a budov
(obecní úřad, škola, technický dvůr, prodejna, hřbitov)
Zimní a letní údržba komunikací a zeleně
(sekání trávy, úklid listí, odpadu, sněhu, solení komunikací)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
Manuální zručnost
Technické a praktické myšlení
Základní údržbářské, stavební, elektrikářské znalosti
Flexibilita, samostatnost
Zodpovědnost, spolehlivost
Umět si poradit, pečlivost
Chuť pracovat a podílet se na chodu obce

Bez čeho to nepůjde?
Řidičský průkaz B, fyzická způsobilost.
Bude výhodou, když budete mít:
Řidičský průkaz T (traktor), průkaz obsluhy motorových pil a křovinořezů, elektro vyhláška č.
50/19778 Sb. § 5 a výš, svářečský průkaz.

Co Vám nabízíme?
Pravidelný měsíční mzda ve výši 33 000 až 35 000 Kč (hrubá mzda)
Mimořádné odměny dle šikovnosti
Práce na HPP na dobu neurčitou
25 dní dovolené
Kvalitní pracovní oděv a obuv
Různorodá práce na čerstvém vzduchu
Pracovní doba 40 hodin týdně (po-pá, 7-15:30, flexibilní)
Nástup co nejdříve (pokud bude třeba, počkáme)
Místo výkonu práce: Libníč a Jelmo

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Činnosti na technických zařízeních - obsluha křovinořezu Činnosti na technických zařízeních - obsluha zemědělských strojů Činnosti na technických zařízeních - obsluha ruční motorové pily

Mzda: 33 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 85, Libníč, 37371

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Obec Libníč