Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technický pracovník projekčního oddělení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29187720787 | aktuálnost: 29.04.2024

EFG CZ spol. s r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
-Příprava podkladů pro realizaci zakázky
-Zakreslování skutečných stavů slaboproudých systémů
-Kompletace projektové dokumentace
-Administrativní podpora projekčnícho oddělení

Požadavky:
-SŠ vzdělání elektro
-Znalost MS Office, AutoCAD výhodou
-Samostatnost, flexibilita
-ŘP skupiny B

Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, možnost profesního růstu , mobilní telefon a notebook,
stravenkový paušál, sick days, příspěvek na živ. pojištění, firemní aktivity, školení a vzdělávání

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC Práce s PC - autocad Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Prouskova 1724, Turnov, 51101

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy