Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technický/á asistent/ka v laboratoři půdní biochemie

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29161400710 | aktuálnost: 29.04.2024

Biologické centrum AV ČR, v. v. i.

Upřesňující informace

Hledáme motivovaného adepta/ku se zájmem o půdní procesy pro práci v laboratoři i v terénu. Náplň práce se vztahuje k půdní organické hmotě, půdní biologii a chemii.
Náplň práce:
- fyzikální a chemické analýzy půd, obsluha plynového chromatografu
- účast na terénních odběrech vzorků
- zakládání a udržování laboratorních experimentů
- vyhodnocení a zpracování dat na PC (Microsoft Office), dokumentace prací v laboratoři
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání; praxe je výhodou, ale ne podmínkou
- organizační dovednosti, spolehlivost a smysl pro odpovědnost
- angličtina na komunikativní úrovni
- schopnost práce v týmu a efektivní organizování času
- řidičský průkaz skupiny B
- znalosti práce na PC (Microsoft Office)
V anglickém jazyce zašlete motivační dopis a CV zahrnující souhrn vzdělání a dosavadních pracovních zkušeností na email upbb@bc.cas.cz
Nástup dle dohody na plný úvazek (po domluvě možnost zkráceného úvazku). Pracovní poměr je na dobu určitou (1rok) s možností prodloužení.
Zaměstnanecké výhody: zajímavou práci vytvářející nové výzvy; inspirativní a motivující pracovní prostředí v mezinárodním týmu; přátelskou pracovní atmosféru; zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, závodní stravování, benefity ze sociálního fondu)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 27 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Sádkách 702/7, České Budějovice, 37005

Region: Jihočeský kraj

Obor: Věda a výzkum

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské