Typ nabídky

Minimální mzda

Technický poradce ve stavebnictví (může být kandidát s předpoklady nebo zkušený kandidát)

referenční číslo: 2000207690 | aktuálnost: 03.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Jste tělem i duší stavař? Máte vzdělání v oblasti stavebnictví? Máme pro vás skvělou pracovní příležitost. Přijměte výzvu a přidejte se k nám - do týmu ROCKWOOL, týmu světového lídra ve výrobě izolací z kamenné vlny. Tak hledáme právě Vás na pozici Technický poradce ve stavebnictví.

Náš významný klient, společnost ROCKWOOL Group, zaměstnává více než 10 800 zaměstnanců a má organizační jednotky v 38 zemích na 5 kontinentech. V bohumínském závodě ROCKWOOL pracuje téměř 250 lidí na různých pozicích. Lidé jsou nejcennějším kapitálem společnosti ROCKWOOL.

Věříme, že náš úspěch závisí na nasazení každého zaměstnance a na týmové spolupráci. Od našich zaměstnanců očekáváme nejen znalosti a dovednosti, ale i racionální a pozitivní přístup k práci a úkolům. Hledáme lidi, kteří jsou upřímní, efektivní, zodpovědní, iniciativní a nadšení.

MÉNĚ ZKUŠENÉHO KANDIDÁTA kvalitně zaškolíme a doučíme, VÍCE ZKUŠENÉHO KANDIDÁTA podpoříme!

Jaká bude náplň vaší práce?

  • technické poradenství externím klientům
  • úzká spolupráce a technická podpora obchodního oddělení
  • spolupráce s oddělením marketingu, komunikace a PR
  • příprava technické dokumentace v souladu se zákony a předpisy na trzích pro CZ a SK trh
  • správa produktových a kvalitativních listů pro CZ a SK trh
  • zodpovědnost za vývoj a optimalizaci podpůrných nástrojů, jako jsou např. kalkulačky, příprava odborných webinářů apod.
  • příprava odborného obsahu pro tiskoviny a webové stránky
  • koordinace procesu certifikace produktů ve spolupráci s týmem produktových manažerů v Polsku
  • spolupráce s partnery, jako jsou asociace, laboratoře a další instituce

Co pro tuto roli potřebujete?

  • SŠ/VŠ vzdělávání, ideálně v oboru stavebnictví
  • praxe v oboru vítána (technický marketing, produktový management, technické poradenství)
  • komunikativní znalost AJ
  • prezentační dovednosti
  • schopnost pracovat v týmu
  • samostatnost při organizaci práce a plnění úkolů
  • zájem o seberozvoj

Co vám můžeme nabídnout na oplátku?

  • zaměstnání na plný úvazek
  • možnost využívání Home Office dle interních pravidel společnosti
  • stabilní a dlouhodobou práci na plný úvazek
  • kvalitní zaškolení a možnost růstu
  • závodní jídelnu s příspěvkem na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • věrnostní bonusový systém
  • měsíční příspěvek do Cafeterie a další benefity
  • moderní kancelář ve společnosti ROCKWOOL v Bohumíně

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Bohumín,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations, Reality, Energetika

Profese: product manager, developer, projektant, rozpočtář/kalkulant, technik ve stavebnictví, technolog ve stavebnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova