Typ nabídky

Minimální mzda

Technický plánovač investic a údržby

referenční číslo: 43495 | aktuálnost: 10.05.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s řízením údržbářských prací ve výrobní sféře? Orientujete se ve strojovém vybavení? Řešil/řešila jste investice do náhradních dílů či nákup nových strojů? Domluvíte se anglicky? Pro klienta z oblasti kovovýroby hledám nového kolegu na pozici Technický plánovač. Náplň práce: plánování údržby a investic do nového vybavení výběr a objednávky náhradních dílů a nových strojů dohled nad přesuny a zprovozněním linek reporting manažerovi údržby

Požadujeme

SŠ/VŠ strojírenského směru znalost systému SAP praxe ve vedení údržby AJ na komunikační úrovni orientace v technické dokumentaci samostatnost a pečlivost

Nabízíme

samostatnou práci s moderními technologiemi profesní kurzy vč. výuky jazyků 5 týdnů dovolené dotované stravenky příspěvky na Vánoce či dovolenou příspěvek na penzijko, sport, kulturu a další aktivity a další benefity Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl