Typ nabídky

Minimální mzda

Technický obchodní referent | seniorní mzda

referenční číslo: 53300 | aktuálnost: 05.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Uvolnilo se nám místo v našem obchodním týmu, které máme vyhrazené pro člověka s technickým backgroundem a alespoň základními zkušenostmi z obchodu. Máte trochu technický přehled (například SŠ technického typu apod.) a umíte vést obchodní jednání s klientem? Domluvíte se aspoň trochu anglicky? Máme pro vás velmi dobře placenou pozici ve stabilní olmoucké firmě. Pošlete nám životopis.
Obchodní komunikace se stávajícími zákazníky Akvizice Pozice je spojena i s občasným cestováním za zákazníkem (cca 1-2krát / měsíčně)

Požadujeme

Zkušenosti na pozici obchodního zástupce apod. Angličtina alespoň B1 Technický přehled je výhodou ŘP. sk. B

Nabízíme

Seniorní mzda 13. plat 5 týdnů dovolené Pružná pracovní doba Možnost částečného home office (2 dny/týden) Firemní notebook i telefon Příspěvky na stravování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl