Typ nabídky

Minimální mzda

Technický nákupčí s AJ (35.000 - 45.000 Kč)

referenční číslo: 41139 | aktuálnost: 03.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Rádi byste pracovali pro světovou značku? Máte zkušenosti v oblasti nákupu? K tomu navíc ovládáte komunikaci v angličtině?

Do mezinárodní výrobní společnosti hledáme novou posilu, tak neváhejte, pošlete nám svůj životopis a nastartujte tak svou kariéru na pozici:

TECHNICKÝ NÁKUPČÍ S AJ (35.000 - 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Jednání se stávajícími i novými dodavateli
  • Spolupráce s obchodními zástupci a oddělením logistiky
  • Optimalizace úspor, dohled nad skladovými zásobami
  • Reporting stavu zásob, plánované zakázky a objednávky materiálu
  • Údržba dat v interním systému

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání technického/ekonomického směru
  • Angličtinu na komunikativní úrovni (komunikace se zahr. dodavateli)
  • Praxi na obdobné pozici
  • Čtení technické dokumentace
  • Analytické uvažování, orientace na cíl a výsledek
  • Znalost práce na PC na pokročilé úrovni (Word, Excel)
  • Zodpovědný přístup a férové jednání

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stabilního zaměstnavatele mezinárodního formátu
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafeterie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: okres Rychnov nad Kněžnou

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup