Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technický nákupčí

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29231400760 | aktuálnost: 02.05.2024

ROKA Industry, spol. s r.o.

Upřesňující informace

POPIS PRACOVNÍ POZICE:
" Rozvoj dodavatelského portfolia, hlavně v oblasti kooperací
" Realizace výběrových řízení na dodávky materiálu, vyjednávání obchodních podmínek a rámcových kontraktů se současnými i novými dodavateli
" Nákup materiálu pro výrobu - objednávky, zajištění dodávek, reklamace
" Lokální i globální spolupráce s týmy v rámci firmy
" Analýza nákupních procesů
" Kontrola, řízení a optimalizace nákladů
POŽADAVKY:
" Dokončené středoškolské vzdělání technického směru
" Komunikativní znalost AJ nebo NJ
" Čtení a orientace v technické výkresové dokumentaci
" Uživatelská znalost MS Office
" Organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
" Aktivní přístup
" Schopnost spolupracovat s různými odděleními napříč firmou
Zaměstnanecké výhody:
" 25 dní dovolené
" Vzdělávací kurzy a školení/ možnost osobního růstu
" Příspěvek na penzijní pojištění
" Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu
" Závodní stravování
" Denní nákup svačin
" Občerstvení na pracovišti
" Firemní fitness
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: hr@roka-teplice.cz nebo se lze hlásit telefonicky 8-15 hod.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Emilie Dvořákové 886/22, Teplice, 41501

Region: Ústecký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita