Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technický nákupčí

referenční číslo: 53414 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám vášnivého profesionála, který se nebojí výzev a má zkušenosti v oblasti nákupu technických produktů. Pokud vás zajímá strategické vyjednávání, budování dodavatelských vztahů a přispívání k úspěchu inovativního technologického podniku, pak jste tím pravým člověkem pro tuto pozici. Přidejte se k týmu našeho klienta a buďte součástí jeho úspěchů!
Optimalizace nákladů, cenová vyjednávání Spolupráce s oddělením Technologie při kooperacích Vedení dodavatelských reklamací Budování trvalých a vzájemně prospěšných vztahů s našimi partnery Vyhledávání dodavatelů, zpracování výběrových řízení Spolupráce s Technických úsekem (technické posuzování nabídek) Provádění auditů kvality u našich dodavatelů

Požadujeme

VŠ vzdělání technického směru (strojního zaměření) Komunikativní znalost anglického jazyka (úroveň B2) Uživatelská znalost MS Office Orientace v systému K2 výhodou Znalost čtení technické dokumentace (TPV, výkresy) Základní orientace ve výrobních technologiích a postupech a ve skladovém hospodářství Praxe v obdobné pozici min. 5 let

Nabízíme

Zázemí stabilní inovativní společnosti Vzdělávací kurzy, školení Příspěvek na stravování Firemní akce Bonusy/prémie Dovolená 5 týdnů Občerstvení na pracovišti Příspěvek na penzijní/životní připojištění Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup