Typ nabídky

Minimální mzda

Technický manažer - elektro zaměření

referenční číslo: 52624 | aktuálnost: 31.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste kovaný/á v elektroenergetice a je pro vás zásadní téma obnovitelných zdrojů a efektivity? Hledáte moderní pracovní prostředí zaměřující se na inovaci a technologický pokrok? Pokud ano, mám pro vás jedinečnou nabídku na pozici TECHNICKÉHO MANAŽERA do firmy, která je technologickým průkopníkem v elektroenergetickém odvětví.
Navrhování technologických řešení a jejich implementace do energetických celků zákazníka Vedení malého technického týmu Spolupráce s vývojáři softwaru a technickými inženýry a uvádění systémů do provozu Komunikace s dodavateli technologií Monitorování konkurence na trhu Návrh na zlepšení konkrétních řešení (bateriové systémy) a rozšíření sortimentu nabízených technologií Cestování po ČR k zákazníkům, bude-li třeba Spolupráce se zahraničními kole

Požadujeme

VŠ elektrotechnického zaměření Pracovní zkušenost v oblasti elektro min. 3-5 let (oblast obnovitelných zdrojů nebo elektroenergetiky výhodou) Praxe s vedením týmu výhodou Znalost čtení a kreslení projektové dokumentace v oblasti elektro Vyhláška 50, min. paragraf 8 Komunikativní angličtina – budete používat denně Proaktivita a samostatnost, smysl pro technické inovace

Nabízíme

Mzdové ohodnocení, které vás bude motivovat Práce s jedinečným produktem a technologií Bonusová složka mzdy nad rámec základní mzdy Možnost práce z home office Flexibilní pracovní doba 5 týdnů dovolené + 5 sickdays Příležitost k dalšímu vzdělávání a firemnímu růstu Účast na perspektivních projektech, které mají smysl
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl