Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technická podpora zákazníků s aj, i pro absolventy! #6bsQi

referenční číslo: 660cf223de27af184bfe964c | aktuálnost: 29.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáte kreativní technickou pozici, umíte číst technické výkresy a zvládnete komunikaci v AJ? Chtěl/a byste pracovat pro úspěšného výrobce s mezinárodním působením, a přitom v rodinném prostředí? Pak jste náš člověk a určitě nám o sobě dejte vědět, nabízíme motivující mzdu dle praxe a spoustu dalších bonusů, jako je např. kafetérie, bohaté dárky pro zaměstnance a další. Pozice je vhodná i pro absolventy technických oborů.
A co bude Vaší náplní práce?
- Technická podpora zákazníků a servisních týmů
- Řešení technických problémů a navrhování nápravných řešení
- Vedení servisní dokumentace
- Tvorba a úpravy technických manuálů
- Spolupráce s dalšími týmy v rámci společnosti

Požadujeme

- Vzdělání technického směru
- Znalost práce v Inventoru
- Dobrá znalost anglického jazyka
- Smysl pro detail

Nabízíme

- Mzdové ohodnocení dle praxe
- Týden dovolené navíc
- Mobilní telefon a notebook
- Kafeterie benefitů
- Stravenkový paušál
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Bohaté vánoční dárky
- Přátelské prostředí a rodinné prostředí (vánoční večírky, společné obědy, sportovní den a další)
- Stabilní a dynamické prostředí mezinárodní společnosti

Mzda: 60 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita