Typ nabídky

Minimální mzda

Technická podpora v Řecku

referenční číslo: 52930 | aktuálnost: 12.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste technologický nadšenec a rád pomáháte lidem? Přidejte se do našeho týmu zákaznické podpory v Řecku. Budete oporou pro zákazníky řešící technické problémy, hlavně s operačním systémem Microsoft Windows 10.
Budete poskytovat technickou podporu zákazníkům v oblasti používání Microsoft Windows a Office. Budete využívat svou zkušenost s operačním systémem Windows 10 a aplikacemi internetu k efektivnímu a přesnému řešení problémů zákazníků. Budete komunikovat s klienty prostřednictvím telefonu, emailu a chatu a budete dodržovat s nimi profesionální a vstřícný vztah.

Požadujeme

Ochota přestěhovat se do Atén, Řecko Zkušenost s produkty Microsoft Windows 10 a Office Je vítaná zkušenost v technické podpoře nebo call centru Znalost internetových aplikací Samostatnost a sebejistota při řešení základních technických problémů Rodilý mluvčí nebo pokročilý v českém jazyce Velmi dobrá mluvená a psaná angličtina (B2) Práce na směny, včetně víkendových

Nabízíme

Relokační balíček Měsíční bonus Extra roční bonusy Zdravotní pojištění Možnosti kariérního růstu Prvotřídní školení a rozvoj Práci v živé a energické kanceláři se skutečným týmovým zaměřením v centru Atén Multikulturní a moderní pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Řecko

Obor: Ostatní