Typ nabídky

Minimální mzda

Technická podpora projektů s AJ - mimo automotive!

referenční číslo: 11-10-397277 | aktuálnost: 12.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Chceš pracovat na nových projektech a být přímou součástí vývoje na zakázku vyráběných produktů? Vyznáš se v technické dokumentaci, máš organizační a komunikativní schopnosti a domluvíš se anglicky? Potom se mi ozvi a dozvíš se víc!
Obsazuji pozici do projektového a produktového oddělení ve výrobní společnosti MIMO AUTOMOTIVE, takže zakázek je dostatek!

TECHNICKÁ PODPORA PROJEKTŮ S AJ - MIMO AUTOMOTIVE!

Co Tě čeká:

- Komplexní příprava nových projektů
- Konzultace technických řešení a projektů od zákazníků
- Koordinace fází vývoje, výroby + členů týmu
- Spolupráce na zavádění nových výrobků do výroby
- Jednání s dodavateli i zákazníky v AJ
- Úzká spolupráce s projektovým a produktovým manažerem
- Školení v ČR i zahraničí
- Práce s technickými výkresy - konzultace změn

Požadujeme

- Min. SŠ technického směru – strojní nebo stavební
- Aktivní angličtina - přednášky, školení, porady, zákazníci, dodavatelé
- Práce s programem AutoCAD - 2D
- Balíček MS Office
- Ochota občas cestovat - ČR i zahraničí
- ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

- 13. plat
- Bonusy
- 5 týdnů dovolené
- Flexibilní pracovní doba
- Práce se špičkovými technologiemi
- Kurzy angličtiny
- Obědy na pracovišti
- Příspěvky na volnočasové aktivity
- Možnost okamžitého ověření návrhů při stavbě prototypů a měřením v akreditované laboratoři
- Odborná školení a rozvoj

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou,

Region: Liberecký kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy