Typ nabídky

Minimální mzda

Technická podpora (jedna směna, Plzeň)

referenční číslo: 50206 | aktuálnost: 21.12.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete být součástí velice úspěšné firmy s dlouholetou historií? Zajímala by vás práce v oblasti technické podpory a domluvíte se německy? Hledáte práci přímo v Plzni? Pokud jste na všechny tři otázky odpověděli ANO, hledáme právě vás! Prosím, zašlete nám váš životopis.
Administrativní zpracování požadavků na aktualizaci dílů pro výrobu Řešení možnosti nahrazení stávajících dílů novými Zadávání požadavků do systému, aktualizace dat

Požadujeme

Ukončené SŠ vzdělání (pozice vhodná i pro absolventy) Uživatelskou znalost MS Office, SAP výhodou Komunikativní znalost německého jazyka

Nabízíme

Týden dovolené navíc Možnost práce na home office Flexibilní zkrácená pracovní doba (38,5h/týdně) Nové moderní pracovní prostředí Profesní i osobnostní vzdělávání Závodní stravování/stravenky Bonusy ke mzdě Cafeteria Příspěvek na penzijní pojištění Možnost jazykových kurzů v rámci pracovní doby Kancelář přímo v Plzni
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa