Typ nabídky

Minimální mzda

Technická obchodní podpora

referenční číslo: 53082 | aktuálnost: 17.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte technické vzdělání, umíte jednat se zákazníky a láká Vás práce v terénu? Pak určitě čtěte dál!
Vaším úkolem bude důsledná péče o naše zakázky. Na základě obdržené poptávky připravíte pro naše zákazníky nabídku a poté budete koordinovat realizaci, dodávku a případné úpravy produktů přímo u zákazníka.

Požadujeme

Náš tým doplní komunikačně silný člověk s technickým vzděláním (minimálně maturitním v oboru strojírenství nebo elektro) a výbornými organizačními dovednostmi.
Nezbytná je také znalost práce s počítačem a řidičský průkaz sk. B (budete cestovat služebním automobilem po celé ČR, musíte být aktivní řidič).

Nabízíme

Různorodou pracovní náplň v příjemném kolektivu sehraného týmu. Ročně týden dovolené navíc a k tomu 3 dny zdravotního volna. Bonusový 13.plat k odpovídajícímu základu. Služební automobil, telefon a notebook, které můžete využívat i k soukromým účelům. Další příspěvky, např. na stravování, na MutliSport kartu a slevy u partnerů. Podporu osobního rozvoje, např. formou jazykových kurzů.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl