Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technická kontrola výrobků

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29291520778 | aktuálnost: 16.05.2024

SOZAP OPAVA s.r.o.

Upřesňující informace

KO: Řehořová Pavla, tel.: 731 829 711 - volejte Po - Pá 6:00 - 14:00 hod., e-mail: pavla.rehorova@sozap.cz
Požadujeme: znalost čtení a výborná orientace ve výkresové dokumentaci NUTNÁ.
Pracoviště: Opava - Jaktař, nástup možný ihned.
Náplň práce:
- Kontrola výrobků na výstupu z výrobního procesu, zodpovědnost za dodržování kvality měření.
- Volba měřících metod dle výkresové dokumentace, péče o stav měřících zařízení.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 140 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Přemyslovců 10/20, Opava, 74707

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený