Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technici údržby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 24395420752 | aktuálnost: 01.05.2024

Atlas Box & Crating Czech s.r.o.

Upřesňující informace

TECHNICI ÚDRŽBY
Požadavky povinné:
- Anglický jazyk plynně (min. úroveň B2)
- řidičský průkaz skupiny B
- uživatelská znalost základních počítačových programů Microsoft Outlook, Excel a Word
- předchozí praxe v údržbě strojů na výrobu výrobků z buničiny v délce 1 rok
- vzdělání technického směru
- odpovědnost a flexibilita
Popis pozice:
- Zaměstnanec bude konat práci jako technik údržby a samostatně provádět údržbu a opravy strojního zařízení v novém závodě zaměstnavatele na výrobu výrobků z buničiny. Jedná se o technickou pozici, při které se ale vyžaduje komunikace s nadřízenými v anglickém jazyce.
Zaměstnanecké výhody: Perspektiva dlouhodobého zaměstnání, dobré pracovní ohodnocení, možnost růstu mzdového ohodnocení.
HLÁSIT SE: v případě zájmu zaslat životopis, JUDr. Jiří Jaroš, Ph.D., tel.: 261216171, e-mail: office@niplpartners.cz

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 167, Havraň, 43501

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Cizince