Typ nabídky

Minimální mzda

Teamleader výroby – náb. bonus 10.000, 13. a 14. plat #8exg0

referenční číslo: 662bc230404801d395f7855c | aktuálnost: 05.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením menšího výrobního týmu a hledáte práci s volnými víkendy? Pak se nám ozvěte a přidejte se do týmu prosperující společnosti, kde budete mít na starost tým operátorů výroby. Odměnou mimo mzdy vám bude náborový příspěvek 10.000 Kč, 13. a 14 plat, 25 dní
dovolené a další bonusy. Nástup je přímo do kmenového stavu firmy, nejedná se o agenturní zaměstnávání!
Náplň práce:
- Vedení zhruba 10 členného týmu operátorů
- Rozdělování práce, dohlížení na plnění plánu
- Kontrola výkazů práce, docházky a výrobních dat

Požadujeme

- Ochotu pracovat ve třísměnném provozu (6-14, 14-22, 22-06)
- Předchozí praxi na obdobné pozici
- Dobrá znalost práce na PC

Nabízíme

- Náborový bonus 10.000 Kč
- 13. a 14. plat
- Zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe
- Příspěvek za nekouření 500 Kč
- 25 dní dovolené
- Dotované stravování
- Zvýhodněný mobilní tarif
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Moderní pracovní prostředí
- Stabilní zaměstnání na plný úvazek
- Nástup přímo do kmenového stavu společnosti

Mzda: 33 800 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity