Typ nabídky

Minimální mzda

Teamleader ve výrobě

referenční číslo: 50147 | aktuálnost: 20.12.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nové parťáky do výroby, stačí mít šikovné ruce, bystrou mysl a umět si věci zorganizovat, tak abys došel ke zdárnému výsledku. Hledáme právě tebe, pokud si troufáš zaučit se v našem provozu, máš vůdčí vlohy a dokážeš být motivací a pomocnou rukou svého týmu. Jedná se o práci na 3 směny.
zodpovědnost za vedení svého týmu 12 pracovníků Plánování směn a rozdělování lidí na linku zajištění potřebného počtu pracovníků, aby nebyl narušen pracovní plán dohled nad dodržováním pracovních postupů, zajištění hledkého průběhu výroby zaučování a mentoring novým kolegům reporting přímému nadřízenému práce v interním systému, vedení docházky jedná se o práci v 3 směnném pracovním režimu

Požadujeme

SOU nebo SŠ praxe z výrobní společnosti vítána rozhoduje chuť učit se, mít přirozenou autoritu ochotu pracovat s týmem na 3 směny být rozhodný, organizačně schopný a pečlivý zároveň manuálně zručný, rychle se učící

Nabízíme

Nástupní plat 30 000 Kč 13. a 14. plat Náborový bonus a hodnotný dárek Příplatky za směnnost Osobní ohodnocení a docházkový bonus Roční bonusy 28 dní dovolené Dotovaná strava v místní kantýně Benefit karta - 6 000 Kč/rok Letní tábory pro děti Firemní a sportovní akce Nástup možný ihned, reagujte přes Odpovědět a zašlete mi svůj životopis.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 31 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl