Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Teamleader skladu - od 35 000,-

referenční číslo: 53430 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho mezinárodního týmu hledáme posilu, která se bude aktivně podílet na zdokonalování nového projektu. Jste vůdčí osobnost a dokážete prokázat?
Vedení směny a její organizace Příjem/expedice + tvorba a kontrola příslušných dokumentů Dodržení kanaban Zodpovědnost za zavážení linek bez prostojů Inventury a kontrola stavu skladu Administrativní činnost Zastoupení administrativního asistenta skladu (interní příjem a výdej materiálu, OPP apod.) Zajištění přebalování materiálů a likvidace nevratných obalů

Požadujeme

Praxe s vedením týmu ve skladu (min. 1 rok) Znalostní práce v SAP Dodržování 5S a BOZP řŘdičské oprávnění VZV (W1) + praxe Ochota pracovat ve směnném provozu (aktuálně nepřetržitý provoz 6-18/18-6 dle směnného kalendáře)

Nabízíme

Atraktivní mzdu Bonusy a příplatky Příspěvek na dopravu Příspěvek na stravování (60 Kč/za odpracovanou směnu) 25 dní dovolené Možnost podílení se na novém projektu Mezinárodní prostředí (s možnostmi anglického jazyka) a stabilita společnosti, která je na trhu 30 let Příležitost k dalšímu kariérnímu růstu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika