Typ nabídky

Minimální mzda

Team Leader Windows/Linux do automotive

referenční číslo: 54033 | aktuálnost: 30.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáš novou příležitost, kde využít své znalosti a zkušenosti v oblasti administrace operačních systémů? Láká tě stabilní prostředí renomované automotive společnosti s velmi dobře nastavenými procesy? Pokud ano, pak ti nabízíme skvělou práci a spoustu lákavých benefitů k tomu.
vedení týmu (14 lidí) podpora profesního rozvoje členů týmu koordinace projektů optimalizace, aktualizace, úpravy a zodpovědnost za procesy řízení zranitelností účast na tvorbě IT strategie

Požadujeme

pokročilé znalosti operačních systémů Windows a/nebo Linux na úrovni architekta schopnost převzít technickou odpovědnost a podporovat růst týmu znalost ITSM a souvisejících procesů je klíčová znalost agilních metod je výhodou schopnost pracovat a spolupracovat v mezinárodním týmu výborná znalost anglického jazyka

Nabízíme

moderní pracovní prostředí, profesní růst, možnost zahraničních stáží příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění příspěvek na dopravu 5 týdnů dovolené podporu odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje velmi chutné jídlo v závodní jídelně (25 Kč,- polévka, hl.jídlo, salát) vlastní lékaře, fyzioterapeuty, psychologa jesle, školku, odpolední klub pro děti do 15 let, prázdninové aktivity pro děti zaměstnanců – letní tábory odměnu za dlouholetou práci, odměny při životním jubileu a při odchodu do důchodu flexibilní systém elektronických benefitů zvýhodněné tarify telefonování programy na podporu zdraví a správného životního stylu (semináře, cvičení, dny zdraví)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj