Typ nabídky

Minimální mzda

Team leader prodejního týmu

referenční číslo: 52993 | aktuálnost: 14.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Vedení 8členného týmu obchodníků – díky vám každý obchodník přesně ví, co má dělat a kam směřuje jeho rozvoj Pravidelné porady s obchodním týmem – konzultace výsledků a plánu na další měsíce Návštěva klientů a zákazníků – udržovat vztahy a budovat nové obchodní příležitosti Příležitostný nábor a zaškolení nových obchodníků

Požadujeme

Dokážete v prodejních dovednostech rozvíjet svůj tým Umíte to s čísly – dokážete si spočítat náklady a výnosy a zhodnotit, zda rozhodnutí dává ekonomický smysl Jste aktivním řidičem – dáváte přednost práci v terénu než v kanceláři

Nabízíme

Flexibilita - pružný začátek a konec pracovní doby a vlastní řízení času Mobilní telefon, tablet, služební auto – budete moci využívat i pro soukromé účely Různorodost projektů a spolupráci s kolegy odborníky Finanční ohodnocení vázané na pracovní výsledky s možností přeplnit a mít vyšší variabilní složku 28 dnů dovolené, 2 Sick day Stravenkový paušál, Cafeterie Smlouva na hlavní pracovní poměr
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup