Typ nabídky

Minimální mzda

Team leader oddělení kvality | volné víkendy

referenční číslo: 4-18-400468 | aktuálnost: 30.11.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme kandidáta/tku se zkušenostmi s vedením lidí, zkušenostmi z oblasti kvality, kteří hledají zajímavou pracovní příležitost s vedením malého týmu na pozici TEAM LEADER ODDĚLENÍ KVALITY | VOLNÉ VÍKENDY.

Náplň pozice:

- vedení týmu pracovníků v oblasti kvality
- podílení se na zlepšování stávajících procesů
- reporting a tvorba analýz
- zaškolování nových zaměstnanců
- spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání
- zkušenost s vedením lidí min. 2 roky
- znalost nástrojů kvality podmínkou
- ochota práce na směny (Po-Pá)

Nabízíme

- Dovolená nad zákonný rámec
- Finanční odměny
- Příspěvek na penzijní/životní pojištění
- Příspěvek na volnočasové aktivity
- další

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Ostrava-Město, Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj, Česká republika

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní