Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Team leader 12členného týmu

referenční číslo: 53398 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zodpovědnost za vedení a rozvoj 12členného prodejního týmu Stanovení měřitelných KPI pro sledování výkonnosti týmu a dosahování stanovených cílů Poskytování pravidelných školení týmu Tvorba zpráv a analýz výkonnosti týmu a předkládání těchto informací jednateli Aktivní nábor nových kolegů

Požadujeme

Zkušenosti s vedením týmu Obchodní dovednosti Znalost anglického nebo německého jazyka (pro telefonickou i emailovou komunikaci se zákazníky)

Nabízíme

Kanceláře v centru Českých Budějovic s parkovacím místem Mobilní telefon, notebook Stravenky Jazykové kurzy Bonusy a provize z obchodních výsledků
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup