Typ nabídky

Minimální mzda

Talent Business Partner

referenční číslo: 53177 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro mezinárodní advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledám posilu do HR týmu na pozici Talen Business Partner.
Být oporou nejen pro personální tým, právníky, sekretářky, ale
také pro kolegy v oddělení IT, marketingu, financích, atd. Aktivně se podílet na výběrových řízeních od A do Z včetně zajišťování inzerce, zpracování příchozích životopisů, pozvání a účasti na pohovorech, aktivní komunikace s kandidáty. Účast na studentských veletrzích a podpora v oblasti personálního brandingu. Zodpovědnost za onboarding nových kolegů a kolegyň, včetně přípravy a koordinace vstupních školení. Být partnerem v momentě, kdy někdo z kolegů či kolegyň potřebuje s něčím pomoci či poradit. Administrace všech smluv, jejich evidence v elektronické databázi a zadávání dat do personální databáze. Podpora administrace benefitů, příprava různých reportů. Podpora při přípravě organigramů, různých prezentací, směrnic a vnitřních pravidel. Ad-hoc administrativní podpora – tisknutí, skenování a zakládání dokumentů, a jiné.

Požadujeme

Minimálně 3 roky zkušeností na pozici HR Generalisty, či podobné pozici Znalost AJ písemně i ústně (každodenní komunikace) Aktivní znalost práce s MS Office, zvláště pak Outlook, Word, Excel Pozitivní náladu a přístup k ostatním, otevřenost a příjemné komunikační dovednosti. Schopnost sebeprezentace a příjemného jednání. Chuť v této oblasti pracovat a pomáhat nám dodávat kvalitní HR podporu kolegům.

Nabízíme

Krásná kancelář v centru Prahy Velmi dobrá dostupnost MHD Občasná práce z domova 5 týdnů dovolené 4 dny sick days 2 dny osobního volna Stravenky, multisportka a flexipassy Možnost vzdělávání dle tvých individuálních potřeb
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 48 000 - 52 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Personalistika, HR