Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Systémový vývojový inženýr, Vsetín

referenční číslo: 53015 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pohybujete se v odvětví automotive, a to konkrétně nejblíže oddělení vývoje a výzkumu? Jste schopen/a z funkčního hlediska zajistit systémový vývoj jednotek z mechanických a mechatronických komponent s platnými požadavky? A nejen to (více v těle inzerátu). Pokud je pro Vás v pořádku lokalita Vsetín, ovládáte AJ minimálně na úrovni B2, tak čtěte dále.
technická odpovědnost (tváří v tvář zákazníkovi) za všechna inženýrská témata týkající se systému jako celku zajištění funkčně připraveného systémového vývoje jednotek sestávajících z mechanických a mechatronických komponent v souladu s platnými požadavky (zákazníka, zákonů, norem, ...) a proveditelnosti pro sériovou výrobu vypracování požadavků na systémové úrovni a odvozených požadavků na rozhraní pro dílčí komponenty v souladu s rámcem A-SPICE V-Circle (rozsah VDA). technické sladění na systémové úrovni s (sub)dodavateli mechatronických součástí a dalších FPP (zaměření na nakupované díly) zpracování úkolů podle PEP celková technická odpovědnost za výrobek podpora při technickém poradenství zákazníkům a získávání nových zákazníků koordinace a spolupráce s pokročilým vývojem výrobků a předvývojem s cílem zajistit inovace v segmentu výrobků

Požadujeme

vzdělání v oblasti strojního inženýrství, elektrotechniky, automobilového inženýrství, mechatroniky, apod. odborné zkušenosti v oblasti vývoje mechatronických systémů a/nebo mechatronických dílčích komponent. obecné znalosti o mechatronických součástech, související elektronice a návrhu softwaru znalost funkčních plastových materiálů a jejich zpracování angličtina B2, němčina vysoce ceněna

Nabízíme

Dlouhodobé uplatnění v nadnárodní firmě Zajímavou a pestrou práci v přátelském kolektivu Příležitost pro další vzdělávání a rozvoj Jazykové kurzy na pracovišti zdarma 5 týdnů dovolené a 7,5 hodinová pracovní doba Poukázky na volnočasové aktivity Pravidelné roční bonusy a odměny ve výši 13. platu (dle hospodaření společnosti) Příspěvek na firemní stravování Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl