Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Systémový inženýr v automotive (až 75.000 Kč)

referenční číslo: 53844 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte znalosti z oblasti mechatroniky? Vyznáte se v HW i SW? Umíte programovat v jazyce C a chcete být u zrodu různých inovací v automotive? Mluvíte anglicky a chcete angličtinu používat při své práci?

Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se součástí týmu na pozici:

SYSTÉMOVÝ INŽENÝR V AUTOMOTIVE (až 75.000 Kč)

Náplň práce

  • návrh konceptu komponentu a vývoj systému
  • vývoj a integrace SW, HW i mechaniky
  • spolupráce s ostatními kolegy v mezinárodním týmu

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní využití)
  • cítění pro vývoj produktu i na systémové úrovni
  • orientaci v oblasti mechatroniky

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • parkování v areálu společnosti
  • jazykové a odborné kurzy
  • Multisport kartu
  • různé firemní akce
  • místo výkonu zaměstnání: Praha
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou

Mzda: 45 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika