Typ nabídky

Minimální mzda

Systémový Analytik - Skriptování, Správa Aplikací (Brno)

referenční číslo: 41011 | aktuálnost: 19.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Umíte skriptovat (Shell, JavaScript), mate zkušenosti z oblasti správy aplikací a domluvíte se v angličtině? Pro rychle se rozvíjející nadnárodní pojišťovnu hledáme systémováho analytika pro správu aplikací.
Podstatnou náplní práce je správa systémů aplikačních serverů a vývoj aplikačních rozhraní. Dostanete se i k analýze aplikovaných scriptů a budete se podíle i na jejich rozvoji. Důležitou součástí práce je i kontrola zabezpečení a funkčnosti jednotlivých systémů a jejich vzájemného propojení. Můžete se podílet i na návrhu úprav stávajících řešení a účastnit se na zapracování nových.

Požadujeme

Must have: Zkušenost se skriptováním a z oblasti správy aplikací Zkušenost s Oracle DB, SQL základí dotazování Angličtina alespon na úrovni B1 (psaná i mluvená forma) Nice to have: Zkušenost z oblasti pojišťovnictví/bankovnictví JavaScript Němčina

Nabízíme

práci v příjemném a moderním prostředí Brněnských kanceláří s občerstvením na pracovišti. 25 dnů dovolené a 4 sick days (zdravotní volno). příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění. benefitní program Flexi Pass a stravenkovou kartu. občasný homeoffice.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Česká republika

Obor: IT - prodej a služby