Typ nabídky

Minimální mzda

SW produkt manager 45.000 Kč

referenční číslo: 55120 | aktuálnost: 04.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsme menší česká firma sídlící v Brně a hledáme do kolektivu produktového specialistu se zkušeností z podpory a zákaznického servisu. Budeme rádi, když se budeš orientovat v oblasti IT - SW. Co neumíš se u nás pochopitelně doučíš. Angličtina na komunikativní úrovni je super nutná! V IT to už snad ani jinak nejde.

Rádi se s Tebou potkáme. Pošli svoje CV a spojíme se s Tebou!

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky ohledně nastavení SW
  • Zpracování technických dotazů ohledně SW
  • Spolupráce na rozvoji SW doplňků
  • Spolupráce na vývoji SW produktů

Požadujeme

  • Min SŠ technického směru - s přesahem do IT
  • Angličtina komunikativní úroveň
  • Znalost zákaznické podpory v IT min 1 rok
  • Smysl pro samostatnost technické myšlení

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba s možností práce z domova
  • Menší firma s příjemným kolektivem
  • 25 dnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Penzijní připojištění
  • Firemní a akce
  • Místo práce: Brno

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, Služby, osobní služby, au-pair