Typ nabídky

Minimální mzda

SW engineer c/c++ Ostrava

referenční číslo: 43820 | aktuálnost: 17.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s vývojem aplikací a programováním v C/C++? Znáte skriptovací jazyky JavaScript nebo Python? Chcete se podílet např. na vývoji senzorů využívaných v automotive průmyslu?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

SW ENGINEER C/C++ Ostrava

Náplň práce

  • práce na projektech v oblasti SW toolingu
  • spolupráce s vývojovým týmem
  • programování v jazyce C/C++
  • implementace řešení pro zjednodušení procesů pomocí skriptů a aplikací (Visual Basic, JavaScript, Python, SQL)
  • příprava technické dokumentace
  • komunikace s vývojovým týmem i zákazníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost programování v C/C++
  • znalost skriptovacích jazyků Visual Basic nebo Python
  • pokročilou znalost anglického jazyka (práce v mezinárodních týmech, denní využití)

Nabízíme

  • roční odměny
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • vzdělávací kurzy
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 50 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj