Typ nabídky

Minimální mzda

SW Developer – získejte praxi pod vedením zkušeného Developera

referenční číslo: 2000207380 | aktuálnost: 04.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, který je již téměř 30 let technologickým leaderem v oblasti inteligentních dopravních systémů, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici SW Developer, který posílí tým vývoje SW pro dopravní aplikace.

Pozice je vhodná pro juniorní kandidáty, i čerstvé absolventy VŠ s IT zaměřením, kteří chtějí získat praktické zkušenosti v oboru a mají chuť se vzdělávat. Společnost je připravena Vás maximálně podpořit a poskytnout Vám support od zkušených kolegů - Developerů.

Vaše náplň práce:

  • Vývoj aplikačního SW pro zpracování signálů, dat a obrazu v oblasti inteligentních dopravních systémů
  • Úzká spolupráce s kolegy z dalších oddělení společnosti (vývoj hardware, výroba, support)
  • Programování v C# nebo C++

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání zaměřené na informatiku nebo elektrotechniku
  • Znalost objektově orientovaného návrhu SW aplikací
  • Znalost C# nebo C++, případně jiného programovacího jazyka
  • Angličtina na úrovni pro čtení technické dokumentace
  • Týmový duch, samostatnost, odpovědný a proaktivní přístup při řešení zadaných úkolů
  • Ochotu neustále se rozvíjet a získávat nové znalosti

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti, která je již téměř 30 let lídrem ve svém oboru
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech a účastnit se na kompletním životním cyklu produktu – od účasti na specifikaci hardware, přes realizaci software, až po nasazení produktu u zákazníka, a údržbu produktů
  • Práce s moderními nástroji (MS VS, DevOps, Git a další)
  • Podpora od zkušených kolegů, kteří Vám pomohou růst
  • Práce na HPP - plný úvazek, možnost i zkráceného úvazku minimálně 6h/den
  • Nástupní plat dle Vašich zkušeností 40 000 – 55 000 Kč, po zapracování možnost navýšení
  • Bonusy, prémie, 13. plat
  • Pružná pracovní doba s pevnou částí 9:00 – 14:00h
  • Po zapracování možnost občasné práce z domova (2 dny HO, 3 dny kancelář)
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Hrazená výuka jazyk v pracovní době
  • MultiSport karta
  • Služební telefon
  • Teambuildingy
  • Moderní kanceláře: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby

Profese: programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat