Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svářečský inženýr - pružná pracovní doba

referenční číslo: 53897 | aktuálnost: 02.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do ryze české společnosti se zaměřením na strojírenství hledáme kandidáta na pozici svářečského inženýra. Pokud máte na podobné pozici zkušenost a zvažujete profesní změnu, dejte nám o sobě vědět!
Provádění svářečského dozoru dle ČSN EN 14731 Posuzování poptávky z hlediska svařování, vhodnosti výroby, požadavků na jakost a hodnocení svarových spojů Zpracování postupů svařování včetně stanovení vhodnosti materiálů, druhů zkoušek a kontrol Zkoušení svářečů ucházejících se o zaměstnání v patřičném rozsahu teorie a praxe Kontrola dodržování technologické kázně, spolupráce při zajišťování příčin zmetků a výrobních závad vzniklých při svařování

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání technického směru Kvalifikace svářečského inženýra dle ČSN EN 14731 Znalost postupů při tvorbě technologické dokumentace Znalost procesů svařování Orientace v normách a technických podkladech pro svařování Znalost anglického, případně německého jazyka, min. úroveň B2 Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Týden dovolené navíc Pružná pracovní doba Příspěvek na penzijní připojištění Dotované závodní stravování Příspěvek na dopravu Příspěvky na životní jubilea, výročí apod. Cafeterie Možnost kariérního růstu Zkrácená pracovní doba na 7,5 h Závodní preventivní péče, volnočasové aktivity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl