Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svářecí technolog

referenční číslo: 50656 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti v Podbořanech hledáme vhodného kandidáta na pozici Svářecího technologa.
Dohled nad svařovacím procesem ve výrobě Oprava poruch svařovacího zařízení Řešení jakýchkoliv odchylek svařovacího procesu a přijímání nezbytných nápravných / preventivních opatření Analýza vad svařovacího zařízení Tvorba návrhů na preventivní údržbu a řízení jejich realizace Podpora tvorby plánu preventivní údržby Spolupráce s dalšími odděleními jako výroba, kvalita...

Požadujeme

středoškolské vzdělání angličtina - komunikativní znalost, němčina - výhodou min. 3 -5 let v oblasti technologie svařování svářečské oprávnění MIG / MAG programování robotů výhodou znalost normy ČSN EN ISO 3834 a standartních požadavků na kvalitu dle ČSN EN čtení technických výkresů organizační schopnosti, inovativní přístup řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení Vzdělávání a příležitost k rozvoji, možnost spolupráce na novém projektu Pružná pracovní doba Relokační balíček, příspěvek na bydlení, náborový bonus Bohatý bonusový a benefitní systém Příspěvek na dopravu Variabilní složka mzdy Vánoční bonus, odměna za pracovní výročí Dovolená navíc Příspěvek na penzijní připojištění a další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl