Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeči a strojní zámečníci

referenční číslo: 52596 | aktuálnost: 30.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Vyrábíme průmyslové parní turbíny na zakázku ve více než 90 zemích světa, a v tom co děláme jsme jednička. Máme vlastní výrobní areál v centru Brna, kde nejen že ráno, odpoledne i večer bez problémů zaparkujete, ale během obědové pauzy se můžete i pohodlně najíst v naší firemní kantýně jen pár kroků od vašeho budoucího pracovního místa. Nyní hledáme nové kolegy do výroby na tyto pozice: Svářeč - ranní / odpolední směny Strojní zámečník - ranní / odpolední / noční směny
na pozici svářeče: Svařování potrubních dílů Svařování turbinových skříní a bloků Příprava a sestavování dílců do celků Příprava dílů pro následné operace na pozici strojního zámečníka: Kompletace součástí dle technologické dokumentace Drobné zámečnické a ruční práce Práce na konvenčních obráběcích strojích Manipulace s břemeny a nadrozměrnými dílci Čtení výkresové dokumentace Práce se základními měřidly a s dalšími nástroji

Požadujeme

na pozici svářeče: SŠ (strojírenství/strojírenská výroba) Svářečský průkaz Praxi v oboru alespoň 2 roky Schopnost číst výkresovou dokumentaci Manuální zručnost na pozici strojního zámečníka: SOU/SŠ vzdělání technického směru – obor strojní zámečník Orientace ve výkresové dokumentaci Umíte pracovat se základními dílenskými měřidly Svářečský kurz TIG výhodou

Nabízíme

Měsíční a roční bonusy 8 dní dovolené navíc Zkrácená pracovní doba na 7,5 hodiny Jídlo v kantýně za symbolickou cenu Multisport karta Odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba