Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč - ZK 141 8

referenční číslo: 53329 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Svařování metodou TIG – svařování netavící se elektrodou v ochranné atmosféře. Ručně či na poloautomatu. Kontrola svárů vizuálně i měřením. Kompletace a kalibrace.

Požadujeme

Platný svářečský průkaz TIG Znalost měření a práce s měřidly (posuvka, mikrometr, kalibr, ...). Schopnost číst technickou dokumentaci.

Nabízíme

pro ty, co potřebují - ubytování na 6 měsíců zcela zdarma osobní ohodnocení až ve výši 4500 Kč/měsíc příplatky za směnnost příspěvek na dopravu až 106 Kč/den závodní stravování za pár korun 5 týdnů dovolené roční příspěvěk 4000 Kč do benefitní karty Multisport karta a mnoho dalších benefitů jako je oblečení, výživové doplňky, služby apod.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba