Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svářeč, zámečník

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 23048600778 | aktuálnost: 30.04.2024

AMD Konstrukt s.r.o.

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: AMD Konstrukt s.r.o., Křižanovice 38
NÁPLŇ PRÁCE: Firma se zabývá výrobou štěpkovacích strojů na dřevo
POŽADAVKY: vyučení v oboru zámečník, svářeč, manuální zručnost , znalost ve výkresové dokumentaci
Zkušební doba 3 měsíce
Pracovní smlouva na 1 rok , po uplynutí 1 roku se pracovní smlouva uzavře na dobu neurčitou
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: podnikové stravování , zvláštní prémie , příspěvek na dopravu
První kontakt učiňte, prosím přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: 38, Křižanovice, 53821

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity