Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svářeč začátečník | lehké dovařování plechů | MAG

referenční číslo: 53986 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti hledáme na 2 směny kandidáty, kteří mají alespoň částečnou praxi na pozici svářeč a hledají navazující svářecké operace - kontrolujete hotový výrobek a svařujete, kde svár chybí nebo je nekvalitní. Těšit se můžete na čisté prostředí společnosti, malý kolektiv, řadu benefitů a zajímavé mzdové ohodnocení.
Kontrola svarů dle výkresové dokumentace Oprava chybějících svárů Jednoduché zámečnické práce

Požadujeme

Čtení technické dokumentace, orientace ve výkresech Praxe ve svařování min. 1 rok (možnost obnovení certifikátu ve firmě) Ochota pracovat na 2 směny, ranní a odpolední

Nabízíme

Mzda + odměny 25 dní dovolené Další odměny závislé na hospodářském výsledku společnosti Dotované stravování Příspěvek na penzijní připojištění Zvýhodněné volání pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky Multisport karta Stabilita práce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl