Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svářeč | ultrazvuk

referenční číslo: 50804 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Strojírenská společnost zabývající se výrobou komponentů pro elektrárny nebo hutnictví přijme k sobě do týmu svářeče, který má praxi se sváry na ultrazvuk.
Budete svařovat ocelové výrobky, které se používají v plynárenském průmyslu, energetice a v hutnictví Budete svařovat podle technických výkresů Budete postupovat podle plánů svařování

Požadujeme

Praxe se svařováním Platné osvědčení CO2 Praxe se sváry na ultrazvuk

Nabízíme

Smlouva na dobu neurčitou po zapracování Kvartální bonusy 5 týdnů dovolené 2x sick day Stravenkový paušál v hodnotě 55 Kč Příspěvek na volný čas a kulturu Příspěvek na penzijní připojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba