Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč TIG - až 50000 Kč

referenční číslo: 52937 | aktuálnost: 12.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

svářečské práce metodou TIG/WIG zhotovování svárů v oblasti potrubí a plechů zámečnické a montážní práce na hale a po ČR

Požadujeme

ochota pracovat na montážích po ČR platný svářečský průkaz ZK 141. 8 zkušenosti v oblasti výstavby potrubí a zařízení – výhodou ŘP sk. B

Nabízíme

odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností nárok na cestovní náhrady 13. plat + 14. plat firemní benefity – stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na relaxační aktivity 5 týdnů dovolené
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba