Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč TIG

referenční číslo: 52033 | aktuálnost: 01.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Svářeč TIG

Náplň práce

Hledáte zajímavou práci? Jste spolehlivý, manuálně zručný a samostatný pracovník? Nechcete už nadále pracovat na směnném provozu? Umíte svařovat konstrukční dílce metodou TIG? Vyznáte se v technických výkresech? Pošlete mi svůj životopis!
Svařování ocelových konstrukcí jednoúčelových strojů dle výrobní dokumentace Svařování metodou TIG, příležitostně MIG Úzká spolupráce s finální montáží Svařování rozmanitých struktur od rámů po jednotlivé funkční moduly Většina produktů je nerezových a vyžaduje čisté pracovní prostředí

Požadujeme

Praxe na podobné pozice Certifikát na svařovací metodu TIG Znalost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

Práce pouze na ranní směny Pracovní poměr na dobu neurčitou Příspěvek na dopravu Plně hrazené stravenky Finanční bonusy Týden dovolené navíc
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba