Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč TIG

referenční číslo: 43082 | aktuálnost: 31.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Svářeč TIG

Náplň práce

Hledáme posilu svářeče ve 2 směnném provoze.
Svařování metodou TIG  Kontrola svárů měřidly

Požadujeme

Platný svářečský průkaz TIG  Zkušenost s měřidly (posuvka, mikrometr, kalibr) Orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

Osobní ohodnocení až ve výši 4500 Kč/měsíc Příplatky za směnnost Příspěvek na dopravu až 44 Kč/den Závodní stravování za pár korun 5 týdnů dovolené Roční příspěvěk 4000 Kč do benefitní karty a mnoho dalších benefitů jako je oblečení, výživové doplňky, služby apod.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 32 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba