Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svářeč / svářečka CO2

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 13922090774 | aktuálnost: 02.05.2024

HS Flamingo s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.
Náplň práce: svařování ocelových konstrukcí kamen a krbových vložek metodou CO2.
Požadavky: praxe v oboru, orientace ve výkresové dokumentaci, průkaz svářeče, spolehlivost.
Zaměstnavatel nabízí možnost přesčasů.
Kontakt - p. Šuda Radek, tel.: +420 731 616 758, e-mail: r.suda@hsflamingo.cz (zaslání životopisu) nebo osobně.
Místo výkonu práce: třída Soukenická 53, 550 01 Broumov.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2 Jiné praxe v oboruPHP_EOL

Místo pracoviště: třída Soukenická 53, Broumov, 55001

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Cizince