Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč - pouze ranní směna

referenční číslo: 52972 | aktuálnost: 13.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Rád by si pracoval pouze na ranní směnu a máš předchozí zkušenosti se svařováním? Pokud ano, stačí nám poslat pouze tvůj životopis.
svařování ocelových konstrukcí montážní práce a kompletace výrobků úprava obrobku za pomocí brusky konečná úprava svárů práce s technickou dokumentací práce pouze na ranní směnu

Požadujeme

předchozí zkušenost na pozici svářeč, zámečník orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

pohyblivá složka 30 % k fixnímu platu (kvartálně) stravenky v hodnotě 80 Kč práce na jednu směnu ( 6:00 - 14:30) smlouva na dobu neurčitou po 1. roce příplatky za přesčasy menší firma s rodinnou atmosférou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Karlovarský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl