Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč - Olomouc

referenční číslo: 45334 | aktuálnost: 19.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kolegy do kmene firmy.
- výroba ocelových komponentů podle výkresové dokumentace - práce s interními PC programy - kontrola kvality hotových výrobků

Požadujeme

- ukončené SOU, nebo SOŠ vzdělání
- základní svářečský kurz 135
- praxe se svařováním oceli

Nabízíme

- práce ve kmeni firmy - smlouva na dobu neurčitou - dobré finanční ohodnocení s příplatky a 13. platem - 5 týdnů dovolené - příspěvek na oběd, nebo stravenky (na odpolendí směně) - moderní pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 32 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba