Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč od 40.000 KČ + skvělé příplatky | 2směny

referenční číslo: 55657 | aktuálnost: 19.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Do našeho týmu hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Svářeč. Pokud máš technické vzdělání a nějakou tu zkušenost s TIG/MIG, pošli nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Svařování metodou TIG/MIG
  • Dodržování technologických a bezpečnostních postupů
  • Odvádění kvalitní a přesné práce podle technické dokumentace

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru (SOU stačí!)
  • Zkušenost se svářením metodou TIG/MIG
  • Schopnost orientace v technické a výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • Práci ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední)
  • Příplatky za přesčas a za práci o víkendu
  • Půlroční prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravu
  • Závodní kantýnu
  • Příspěvek na pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Moderní pracovní prostředí u nás v Brně (Modřice)

Mzda: 40 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství