Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svářeč - nástupní mzda od 40 000 Kč

referenční číslo: 54073 | aktuálnost: 05.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsi zkušený svářeč, co má za sebou pár let praxe a hledáš práci přímo v Plzni? Ve svém předchozím zaměstnání si svařoval pomocí metody MIG/ MAG a TIG? Pokud ano, tak neváhej a zašli nám svůj životopis!
svařování, navařování a pájení jednotlivých konstrukcí z kovových materiálů (železo, nerez) kontrola svařovaných ploch manipulace s jednotlivými svařenci konečná úprava svarů čištění a zkoušení provedených prací za použití různých příslušných pomůcek ošetřování a údržba nástrojů, svařovacích přístrojů a zařízení

Požadujeme

praxe a znalost metod MIG/MAG a TIG znalost a orientace ve čtení technické dokumentace

Nabízíme

mzda 40 000 - 45 000 kč 13. plat měsíční bonusy k výplatě extra příplatky za odpolední a noční směny příspěvek na dopravu příspěvek na dovolenou příspěvek na ŽP a penzijní připojištění příspěvek na volnočasové aktivity dotované závodní stravování 25 dní dovolené sick days vzdělávací a jazykové kurzy nástup přímo do kmene
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl