Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč, mzda 42.000-55.000 kč/m, i pro začátečníky, ubytování zdarma

referenční číslo: 54452 | aktuálnost: 28.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro jednu z nejznámějších značek na poli zemních strojů přijmeme do týmu svářečů nového kolegu, který bude svařovat konstrukce do zemních strojů. Pro všechny naše zaměstnance máme k dispozici ubytování zdarma (pokud nemáte neomluvené absence, nemoc) na pěkné a čisté ubytovně. Na všechny směny Vás dopraví firemní svozový autobus také zdarma. Lokalita: Dobříš Směnnost: 3 směny Pohovor vždy každé úterý od 8:30 hod, nástup možný druhý den - ve středu. Nástup ideálně ihned !!!

Požadujeme

- podmínkou je zkušenost se svařováním - můžete být i úplný začátečník, zbytek zajistíme
- ochota chodit do práce
- manuální zručnost

Nabízíme

Průměrná měsíční mzda 42.000-55.000 Kč - příplatek za odpolední směnu 12 Kč/hod - měsíční odměny od mistra 0-4000 Kč - 25 dní dovolené - příspěvek na penzijko 3% z HM - firemní prádelna - svozové autobusy zdarma - ubytování zdarma - dotované závodní stravování nebo 70 Kč stravenka za odpracovaný den - a spousta dalších firemních benefitů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 42 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Česká republika

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl