Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svářeč/ka - zámečník/ice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28232000739 | aktuálnost: 28.04.2024

STV GROUP a.s.

Upřesňující informace

NÁPLŇ: opravy a zhotovení zámečnických prvků, provádění oprav, výměny dílů a součástí
provádění svařovacích prací a konečná úprava svarů
POŽADAVKY: výpis z rejstříku trestů, znalost obloukového svařování tavící se elektrodou v aktivním plynu, výhodou znalost kyslíko-acetylenového svařování či obloukového svařování wolframovou elektrodou v interním plynu, pečlivost, spolehlivost, pracovitost a zodpovědnost
NABÍZÍME: zajímavou práci, zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí, 5 týdnů dovolené, možnost osobního rozvoje (školení, průkazy apod.), zvýhodněné závodní stravování, zvýhodněný rodinný tarif pro mobilní telefony, příspěvek za docházku /na dopravu, Zvýhodněný rodinný tarif pro mobilní telefony, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, stravenkový paušál, závodní stravování, možnost osobního rozvoje (školení, průkazy…)
Pracovní poměr na dobu určitou.
KONTAKT: telefonicky 7-14 hod, e-mailem

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 33 000 - 33 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Bořiny 1145, Polička, 57201

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity