Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Svářeč – jedna směna

referenční číslo: 54059 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Umíte svářet metodou TIG a máte platný svářečský průkaz? Do výrobního závodu ve Vlašimi hledáme zkušeného svářeče s platným průkazem.
Svařování jednotlivých dílů a rámů stroje dle výkresové dokumentace. Rovnání dílů po svařování. Čištění a zabrušování svárů, konečná úprava svárů. Evidování výrobních operací. Ošetřování a údržba nástrojů, svařovacích přípravků a zařízení. Práce se zdvihacím zařízením.

Požadujeme

Odborná způsobilost – svářečský kurz metodou TIG (MIG-MAG) – máte platný průkaz. Vyznáte se v technické a výkresové dokumentaci.

Nabízíme

5 týdnů dovolené 13. plat Příspěvek 100 Kč čistého na jídlo za odpracovaný den Stravování v závodní kantýně Práce v jednosměnném provozu 6:00 – 14:30
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba